st23

Na etapie Rejonowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży zakończyły udział wszystkie nasze 4 siatkarskie drużyny dziewcząt i chłopców. Trzecie miejsca wywalczyły drużyny dziewcząt młodszych i chłopców starszych (odpowiednio po zwycięstwach nad SP Czchów i SP nr 16 Tarnów). Na czwartych lokatach swoje występy zakończyły drużyny dziewcząt starszych i chłopców młodszych.

Podsumowując rejonowe zmagania w piłce siatkowej Pan Marek Małek – pełniący funkcję Rejonowego Organizatora Sportu Szkolnego Związku Sportowego w Tarnowie – stwierdził, że każda drużyna, która dotarła na szczebel rejonowy już odniosła wielki sukces, gdyż zapewniła sobie miejsce w pierwszej „20-tce” w Małopolsce na blisko tysiąc szkół podstawowych. Możemy więc być dumni z naszych siatkarek i siatkarzy, którzy wygrali dwa pierwsze etapy rozgrywek (gminny i powiatowy) i w komplecie - czterema drużynami - zameldowali się w turniejach rejonowych. Warto podkreślić ogromną półroczną pracę wielu naszych uczniów i uczennic, która zaowocowała dużym postępem w zakresie indywidualnego wyszkolenia siatkarskiego jak i dobrą realizacją taktyki zespołowej.

Na zdjęciach poniżej cztery nasze „złote” drużyny siatkarskie.