dxxx

23 marca w naszej szkole odbył się dzień otwarty dla rodziców i uczniów przyszłorocznych klas pierwszych. Rodzice i dzieci mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Spotkanie rozpoczęła pani Dyrektor Beata Dzięgiel, serdecznie witając dzieci i ich bliskich w murach szkoły. Następnie goście obejrzeli występy przygotowane prze klasę 3a i 3b. Dzieci były zaproszone do wspólnej zabawy i zwiedzania klas, gdzie nauczyciele  zorganizowali różne ciekawe zajęcia. W tym czasie rodzice zostali zapoznani z zasadami rekrutacji obowiązującymi w szkole oraz z przepisami dotyczącymi obowiązku szkolnego uczniów. Pani psycholog Karolina Mach przeprowadziła również szkolenie dla rodziców dotyczące gotowości szkolnej dziecka.
Wreszcie zmęczone, ale szczęśliwe i pełne wrażeń, dzieciaczki wróciły do swoich rodziców.

dx1

dx2

dx3

dx4