ssuu

       W dniach 9 i 10 marca 2023 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej rozegrano Finały Powiatowych Igrzysk Dzieci w mini-piłce siatkowej dziewcząt i chłopców (klasy V i VI). Wzięły w nim udział 2 nasze drużyny, które wcześniej wygrały rywalizację gminną.

W czwartkowych zmaganiach drużyn dziewczęcych nasz zespół w składzie: M. Rybacka, N. Misiaszek, M. Giza, K. Chrabąszcz, M. Skowron, M. Kozioł, M. Zielińska, I. Kapinos i M. Ślęczkowska wygrał z rówieśniczkami ze Słupca, Zarzecza Dolnego i Dąbrowy Tarnowskiej i zdobył tytuł Mistrzyń Powiatu.

Dzień później drużyna chłopców w składzie: K. Pachołek, D. Dziekan, K. Dudkiewicz, Sz. Strzałba, W. Chrabąszcz, M. Klara, M. Banach, I. Sznajder, Sz. Nowakowski, K. Domagała i K. Zadrapa zdobyła Mistrzostwo Powiatu po wygraniu z SP Słupiec 3-1 i SP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska 3-0.

Ten podwójny sukces oznacza awans do Rejonowych Igrzysk Dzieci, w których to nasi młodzi siatkarze i siatkarki spotkają się z najlepszymi ekipami z powiatów: tarnowskiego, brzeskiego i bocheńskiego.

Warto nadmienić, że już za kilka dni – o tytuł Mistrzyń i Mistrzów Powiatu - powalczą nasze 2 kolejne drużyny dziewcząt i chłopców klas siódmych i ósmych, które również okazały się najlepsze w rywalizacji gminnej.

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2024

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.