sl

24 lutego 2023 w piątek adepci Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej udali się na kryte lodowisko zlokalizowane na obiektach Mosiru w Dębicy. Na lodowisko dotarliśmy ok. 18.00. Przygotowanie się do wejścia na lód zajęło nam trochę czasu. Trzeba było wypożyczyć łyżwy i dopasować do swojego rozmiaru buta, co nie każdemu udało się za pierwszym razem. Gdy wszyscy byliśmy gotowi, postanowiliśmy wejść na taflę. Przez ponad 120 minut cieszyliśmy się możliwością rozwijania i doskonalenia umiejętności jazdy na łyżwach. Każdy jeździł jak umiał. Niektórzy częściej leżeli na lodzie niż przyjmowali postawę pionową, ale z czasem było coraz lepiej. Niestety ok. 20.00 trzeba był kończyć doskonałą zabawę i udać się busem w drogę powrotną. Nasz wyjazd był bardzo udany. Pozwolił wzmocnić naszą sprawność fizyczną, pokonać własne słabości i lęki.