psps 

24.02.2023 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej w Szczucinie rozegrano Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców.

            W turnieju wystartowały reprezentacje czterech szkół podstawowych z terenu gminy. Turniej ten - będący eliminacjami do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej - rozegrano systemem „każdy z każdym”.

            Bardzo dobrze w tym turnieju zaprezentowali się chłopcy z naszej szkoły. Wygrali wszystkie trzy swoje spotkania bez straty seta. Najciężej było w ostatnim meczu, kiedy to przegrywali w końcówce pierwszego seta z rówieśnikami z Radwana 20-24. Dzięki ich bezbłędnej grze i dużej determinacji zdołali jednak wygrać 26-24. Niesieni tym zwycięstwem kontrolowali przebieg drugiego seta utrzymując cały czas kilkupunktową przewagę.

                        Naszą szkolną drużynę tworzyli: D. Misiaszek, M. Łuszcz, G. Gorzkowicz, G. Maziarz, J. Piekielniak, P. Przybyło, M. Beker, K. Dziekan, J. Zając, M. Kwiatkowski, Sz. Rogoza, F. Frankowski i K. Kogut.

            W rywalizacji pomiędzy drużynami szkolnymi chłopców z roczników 2008 i 2009 uzyskano następujące wyniki:

SP Radwan – SP Słupiec 2-0

SP Szczucin – SP Zabrnie 2-0

SP Radwan – SP Zabrnie 2-0

SP Szczucin – SP Słupiec 2-0

SP Słupiec – SP Zabrnie 2-1

SP Szczucin – SP Radwan 2-0

Końcowa klasyfikacja turnieju: 1 m. – SP Szczucin 6pkt

                                                   2 m. - SP Radwan   5 pkt

                                                   3 m. - SP Słupiec     4 pkt

                                                   4 m. – SP Zabrnie   3 pkt

            Puchary i dyplomy zwycięskim drużynom wręczała Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczucinie Pani Beata Dzięgiel. Dwa pierwsze zespoły szkolne chłopców – ze Szczucina i Radwana - uzyskały awans na Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej, które zostaną rozegrane 08.03.2023 r. w Dąbrowie Tarnowskiej.

                                                                                    Organizator zawodów: Stanisław Dąbroś

 

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2024

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.