szszc

Uczniowie klas ósmych wzięli udział 25 stycznia w Powiatowych Targach Edukacyjnych. Inicjatorami wydarzenia był Samorząd Powiatu Dąbrowskiego wraz z dyrektorami szkół ponadpodstawowych.

Podczas spotkania swoją ofertę edukacyjną prezentowały następujące szkoły: I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół im. W.S. Reymonta w Brniu oraz Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

Nasi uczniowie na własne oczy zobaczyli, jakie możliwości dają im lokalne szkoły np. zdobycie nowych kwalifikacji i doświadczeń zawodowych, dzięki kursom kwalifikacyjnym i atrakcyjnym praktykom, w tym międzynarodowym w ramach programu Erasmus+.

Uczniowie szkół średnich dołożyli wszelkich starań i przygotowali na bardzo wysokim poziomie stanowiska prezentujące szkoły.