dydd

Aby uczniowie mogli zrelaksować się po trudnej klasyfikacji, wychowawczynie p. A. Kolano, p. U. Hyży i p. R. Domińczak zorganizowały w dniu 19 stycznia swoim wychowankom wyjazd na łyżwy do Dębicy. Dobra zabawa na lodowej tafli towarzyszyła wszystkim. I tym, którzy śmigali po lodzie z zawrotną szybkością, i tym, którym towarzyszył niezawodny „pingwinek”. Trochę ruchu sprawiło, że na twarzach uczniów pojawiły się rumieńce oraz uśmiechy. Nawet upadki, których nie sposób uniknąć, okazały się na szczęście dla wszystkich miękkim lądowaniem. Dlatego też w dobrych nastrojach wróciliśmy do Szczucina, gdzie uczniów odebrali rodzice. Wszyscy mają nadzieję, że nie był to ostatni wyjazd...