You are here: Home Aktualności Laureaci powiatowego konkursu plastycznego “Ilustracje do wierszy Marii Kozaczkowej”

Laureaci powiatowego konkursu plastycznego “Ilustracje do wierszy Marii Kozaczkowej”

koza

9 czerwca 2022 roku w siedzibieSCKiB odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Plastycznym na “Ilustracje do wierszy Marii Kozaczkowej” pod patronatem Burmistrza Szczucina p. Jana Sipiora. W czasie tej miłej uroczystości gdzie honorowymi gośćmi była córka Marii Kozaczkowej –p. Maria Pietracha oraz z-ca burmistrza p. Tomasz Bełzowskinastąpiło podsumowanie konkursu połączone z wystawą nagrodzonych prac. Komisja Konkursowa w składzie: Przewodnicząca- Pani Iwona Bielaszka- Podsada, Pani Krystyna Szymańska oraz Pan Roman Kuc, przeprowadziła ocenę prac i zdecydowała o przyznaniu miejsc i wyróżnień.Ponieważ w naszej szkole nie brakuje plastycznych talentów nie dziwi fakt, że ogromna większość nagród przypadła naszym uczniom.

W kategorii klas 1-3 nagrody otrzymali:

Będkowski Karol 1m-ce
Dudkiewicz Wiktoria 1 m-ce
Strzałba Gabriela 2 m-ce
Giera Emilia 2 m-ce
Trznadel Alicja - wyróżnienie
Morawiec Julian- wyróżnienie
W kategorii klas 4-8 nagrody otrzymali:
Rachwalska Maja 1 m-ce
Paprocki Borys 2 m-ce
Rybacka Martyna 3 m-ce
Pachołek Krzysztof- wyróżnienie
Mietelska Maria -wyróżnienie
Chrabąszcz Kamila- wyróżnienie
Morawiec Liliana- wyróżnienie

Na zakończenie uroczystości głos zabrał organizator konkursu - dyrektor ZSP w Radwanie p. Janusz Guła, który zadeklarował kontynuację konkursu.

 

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2022

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.