ekko

11 maja uczniowie klasy 3d aktywnie uczestniczyli w spotkaniu z ekodoradcą p. Eweliną Ryńską. Podczas tych zajęć rozmawiano o powietrzu: po co jest nam potrzebne, dlaczego czasem jest zanieczyszczone, co zanieczyszcza nasze powietrze, co my możemy zrobić, żeby powietrze w naszej okolicy było czyste, jakie są konsekwencje oddychania zanieczyszczonym powietrzem. Uczniowie pracowali na kartach pracy: rozszyfrowywali tekst o smogu, rozwiązywali krzyżówkę i rebusy. Aktywnie odpowiadali na pytania związane z zasadami segregowania odpadów. Ekodoradca „przemycił” bardzo dużo cennych informacji.  Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem brali udział w zajęciach.