You are here: Home Aktualności Ósmoklasiści na Targach Edukacyjnych w Krakowie

Ósmoklasiści na Targach Edukacyjnych w Krakowie

ttg

Uczniowie klas ósmych 27 kwietnia w TAURON Arenie w Krakowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych z Małopolski oraz mogli zobaczyć interaktywne prezentacje zawodów z różnych branż, porozmawiać ze starszymi kolegami kształcącymi się w danym zawodzie.

Nowoczesne stoiska przygotowane przez szkoły zgrupowane były w strefach tematycznych: mechaniczno-transportowej, rolniczo-leśnej, elektroniczno-informatycznej, turystyczno-gastronomicznej, medyczno-społecznej, handlowo-usługowej, budowlanej, energetycznej i chemicznej oraz mundurowej. Szkoły branżowe i technika prezentowały zarówno zawody deficytowe, jak i te innowacyjne. Każdy uczeń mógł znaleźć coś dla siebie.