You are here: Home Aktualności Dzień Ziemi w naszej szkole

Dzień Ziemi w naszej szkole

dzx

Bo ziemia to wyspa zielona, wśród innych dalekich planet

To dom jest dla ludzi i zwierząt, więc musi być bardzo zadbany!”

Każdego roku Dzień Ziemi obchodzony jest 22 kwietnia na całym świecie, a pierwsze obchody miały miejsce w 1970 roku w Stanach Zjednoczonych. W Polsce obchody Dnia Ziemi zostały zapoczątkowane w 1990 r. 25 kwietnia  w naszej szkole odbył się z tej okazji uroczysty apel, którego celem było promowanie postaw ekologicznych . Inscenizację o tematyce ekologicznej, w której szczególną uwagę zwrócono na problemy naszej planety przygotowali uczniowie klas Ib, VIIId.

nagranie ...

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2022

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.