zakkkk

W dniu 23 marca w bardzo słoneczne popołudnie blisko 100 uczniów naszej szkoły wybrało się na lodowisko do Dębicy, gdzie miło i wesoło spędzili czas na lodzie. Wspólnie spędzone chwile były odskocznią od codziennych zajęć oraz sposobem na. aktywne spędzenie czasu wolnego. Wyjazd był prawdziwą frajdą dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, którzy z wielką przyjemnością poddawali się łyżwiarskim szaleństwom. Zabawa była znakomita, a humory dopisywały. Pozytywnych emocji było co nie miara, a czas przeznaczony na zabawę minął tak szybko, że uczniowie z żalem schodzili z lodowiska mając na uwadze to, że zakończyli w tym roku szkolnym sezon łyżwiarski.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali: Jerzy Frąc, Urszula Hyży, Anna Kolano, Iwona Łuszcz, Monika Podosek, Lucyna Rajtar, Ewelina Zimoń, Paulina Danisz, Gabriela Brożek i Edyta Cieśla.

lodo1

lodo2