Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat”  T. Keneally

W dniu 17 stycznia członkowie Klubu Historycznego im. Armii Krajowej bardzo ciężko pracowali przygotowując fanty na licytację. Uczniowie naszej szkoły jak zwykle dopisali. Tylko w jednym, dniu udało się zebrać bardzo dużo ofiarowanych rzeczy. Z przyniesionych przez naszych uczniów przedmiotów, złożono ponad 200 ciekawych zestawów. Każdy zestaw jest przeznaczony do licytacji.

Licytacje na facebooku, potrwają od 17 do 30 stycznia.

Zapraszamy wszystkich uczniów, ich Rodziców oraz wszystkich chętnych do licytowania, Dochód z licytacji w całości przekazany będzie na rzecz Natanka, który oczekuje na specjalistyczne leczenie w Hamburgu. Każda złotówka się liczy i będzie wykorzystana na czas leczenia. Musimy się spieszyć , bo choroba bardzo szybko postępuje.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcje!

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały światJanusz Korczak

akcjaa