You are here: Home Aktualności Wycieczka do Tarnowa!

Wycieczka do Tarnowa!

        18 listopada dzieci z klasy Ia i Ib pod opieką p.Edyty Jaworskiej, p.Grażyny Rajtar, p.Edyty Cieśli oraz p. Anety Gwizd- Lichwały wybrały się na wycieczkę do Tarnowa. Najpierw odwiedziliśmy kino 3D, gdzie zajadając się popcornem oglądaliśmy film pt. "Dzieciaczek rządzi".

         Później wybraliśmy się do Parku Trampolin, gdzie w strojach sportowych uzupełnionych o specjalne skarpetki weszliśmy do głównej hali. Naszym oczom ukazała się ogromna przestrzeń złożona z wielu trampolin. Instruktorka przeprowadziła z nami profesjonalną rozgrzewkę i prezentowała kolejne ćwiczenia do naśladowania. Wszyscy z radością skakaliśmy na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami, zwinnościowy tor przeszkód oraz same trampoliny.

         Celem tej wycieczki była dobra zabawa podczas której dzieci miały okazję aby się zintegrować, spędzić ze sobą czas, ale także była to wspaniała okazja do wyrabiania nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego.

         Na trampolinach było zabawnie i wesoło. Wycieczka była trochę za krótka. Mamy zakwasy, ale było fajnie. Chcemy pojechać tam jeszcze!

nagranie ...

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2021

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.