
Klasa 2a i 2c w ramach poznania zawodu fryzjera udały się do pobliskiego zakładu fryzjerskiego. Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli wyposażenie salonu oraz znajdujące się tam sprzęty. Dzieci miały możliwość z bliska zobaczyć pracę fryzjerki przy koloryzacji włosów, oraz kosmetyczki. Zostali oprowadzeni po salonie i wysłuchali informacji na temat pracy kosmetyczki i fryzjera . Po wizycie zadowoleni wrócili do szkoły.









