Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Szczucinie i Szkoła Podstawowa Adama Mickiewicza w Szczucinie serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Plastycznym - Wędrująca Pani Szczucińska. Konkurs zorganizowany jest w ramach obchodów 250-lecia obecności wizerunku Matki Bożej w Szczucinie i peregrynacji kopii Jej obrazu.
Celem konkursu jest zapoznanie z historią szczucińskiego kościoła i obrazu Matki Bożej w głównym ołtarzu, odkrywanie wartości obecności Maryi w życiu chrześcijańskim oraz rozwijanie uzdolnień i zainteresowań plastycznych dzieci.
Format prac do wyboru A3 lub A4. Technika dowolna. Prace mogą nawiązywać do wystroju kościoła, do przeżywania obecności kopii obrazu Matki Bożej w rodzinach w czasie peregrynacji czy do osobistej relacji z Maryją.
Termin składania prac plastycznych do 3 czerwca  2024 w pokoju nauczycielskim lub u katechetów. Wyniki i rozdanie nagród w 3 niedzielę czerwca na Mszy Świętej dla dzieci o godz. 11 w kościele w Szczucinie.
Zachęcamy do wzięcia udziału.

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2024

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.