4 czerwca odbył się apel, na którym wręczono nagrody i dyplomy:
Najsympatyczniejsi uczniowie:
Klasa I A: Martyna Rybacka, Aleksander Machaj,
Klasa I B: Aleksandra Pikul, Szymon Kupiec,
Klasa I C: Wiktoria Bielaszka, Filip Przybyło,
Klasa I D: Julia Dzięgiel, Marcel Mach,
Klasa II A: Antonina Filipowicz, Eryk Sieroń,
Klasa II B: Patrycja Podosek, Kordian Dudek,
Klasa II C: Dominika Dudek, Kamil Pęcak,
Klasa III A: Laura Gibała, Maciej Łuszcz,
Klasa III B: Maja Nowak, Karol Wadas,
Klasa III C: Łucja Dudkiewicz, Alan Szarek,
Klasa IV A: Karolina Oleksy, Miłosz Wróbel,
Klasa IV B: Magdalena Podkówka, Jakub Sieczkowski,
Klasa IV C: Emilia Szczygieł, Kacper Gądek,
Klasa IV D: Paulina Ślęczkowska, Przemysław Kowal,
Klasa V A: Kinga Pacuła, Przemysław Kordos,
Klasa V B: Kamila Buchaniec, Dawid Sieroń,
Klasa V C: Martyna Głód, Bartłomiej Twaróg,
Klasa VI A: Amelia Gierczyńska, Maciej Kawalec,
Klasa VI B: Zuzanna Łuszcz, Adam Kużdżał,
Klasa VI C: Julia Gwizd, Jakub Chrabąszcz,
Klasa VIIA: Izabela Głód, Igor Rupieć,
Klasa VII B: Weronika Michułka, Jakub Gmyr,
Klasa VII C: Natalia Łuszcz, Jakub Podosek.
Konkurs Lektur klas II
I miejsce Zuzanna Podosek kl. 2 B, Patrycja Podosek kl. 2 B,
II miejsce Dominika Dudek kl. 2 C,
III miejsce Zuzanna Skoczylas kl. 2 A.
Konkurs Ortograficzny klas II
I miejsce Zuzanna Skoczylas kl. 2 A,
II miejsce Patrycja Podosek kl. 2 B,
III miejsce Klaudia Łuszcz kl. 2 C.
Wyróżnieni:
Aleksandra Łachut kl. 2 B, Gabriela Motyka kl. 2 C, Maksymilian Wróbel kl. 2 A, Kamil Pęcak kl. 2 C,
Bartosz Chrabąszcz kl. 2 A, Nikola Kapel kl. 2 B.
Konkurs Ortograficzny klas III
I miejsce Łucja Dudkiewicz 3 C,
II miejsce Maja Nowak 3 B,
III miejsce Emilia Chudy 3 D.
Wyróżnieni:
Zuzanna Chrabąszcz kl. 3 B, Maciej Łuszcz kl. 3 A, Martyna Cieciura kl. 3 D, Gabriela Gądek kl. 3 C,
Gabriela Dzięgiel kl. 3 A, Mateusz Liszka kl. 3 B, Aleksander Buchaniec kl. 3 D, Izabela Klimaj 3 C, Amelia Wójcik kl. 3 A.
Konkurs Szkolny Mistrz Języka Polskiego
Klasy VI – VII
mistrz Zofia Jarosz kl. 7 B,
wicemistrz Michał Radłowski kl. 7 C,
mistrz Beata Cholewa kl. 6 C,
wicemistrz Amelia Mach kl. 6 B,
klasy IV – V
mistrz Maksymilian Podosek kl. 5 A,
wicemistrz Bartłomiej Twaróg kl. 5 C,
mistrz Anna Wróbel kl. 4 A,
wicemistrz Julia Warzecha kl. 4 D.
Konkurs Przyrodniczy
Klasy IV
I miejsce Szymon Wydro kl. 4 B,
II miejsce Julia Warzecha kl. 4 D,
III miejsce Emilia Włodarz kl. 4 D.
Klasy V
I miejsce Martyna Gnutek kl. 5 C,
II miejsce Julia Misiaszek kl. 5 A,
III miejsce Julia Dudek kl. 5 B.
Konkurs na Najstaranniejszy Zeszyt klas I – III
I miejsce klasa 2 B i 3 B,
II miejsce klasa 2 A,
III miejsce klasa 1 C.