31.10.2017 r. w ramach projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa    Szkoła Podstawowa w Szczucinie otrzymała cefikat:

„SZKOŁA PROMUJĄCA BEZPIECZEŃSTWO”

W uroczystości wręczania certyfikatów udział wzięli m.in. Piotr Ćwik - Wojewoda Małopolski, Barbara Nowak - Małopolski Kurator Oświaty oraz Joanna Szypułka – reprezentująca Europe Direct w Krakowie. Gala odbyła się w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Łącznie wyróżnienia odebrały 22 szkoły z województwa małopolskiego.

Naszą szkołę reprezentowali: Dyrektor Szkoły pani Beata Dzięgiel, koordynator projektu pani Ewa Gorzkowicz, przewodnicząca szkoły  Aleksandra Rustowicz, a z ramienia policji Komendant Powiatowy nadkom. Mirosław Strach i mł.asp. Agata Bulwa.

W uroczystości uczestniczyli też licznie przybyli goście, w tym przedstawiciele samorządów, szkół i Policji.

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Paweł Dzierżak wręczał certyfikaty „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”.

bez

Zintegrowany Plan Działania