W związku z ogłoszonym stanem epidemii w naszym kraju, ograniczamy w naszej szkole dostęp interesantów.

Od dnia 23.03.2020r. wszelkie sprawy proszę załatwiać za pomocą :

poczty elektronicznej - adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w godzinach 8:00 do 15:00

drogą telefoniczną - numer telefonu 14 643 64 26 w godzinach 8:00 do 12:00.

Wszystkie sprawy przesłane po godzinie 15:00 będą załatwione w następnym dniu roboczym.

Kontakt osobisty jest możliwy tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach po uprzednim telefonicznym umówieniu się na konkretną godzinę.

REKRUTACJA

Rekrutacja do klas pierwszych odbywa się zgodnie z harmonogramem. Zgłoszenia oraz wnioski uczniów proszę przesyłać pocztą e-mailową na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres: Szkoła Podstawowa w Szczucinie, ul. Kościuszki 30, 33-230 Szczucin.

Istnieje również możliwość pozostawienia wniosku w skrzynce pocztowej, która znajduje się przy wejściu do szkoły.