W dniu 12 listopada w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Szczucin  odbyło się wręczenie stypendiów Burmistrza Szczucina Jana Sipiora  dla uczniów szczególnie uzdolnionych z całej gminy. Wśród  stypendystów znalazła się duża grupa absolwentów i uczniów ze Szkoły Podstawowej w Szczucinie.

Stypendium naukowe otrzymali: Bielaszka Kinga, Karaś Weronika, Dzięgiel Kinga, Warzecha Julia, Bogdan Ewelina, Beker Kacper, Twaróg Bartłomiej, Szczęch Emilia.

Stypendium sportowe  otrzymali: Bystroń Krzysztof, Gądek Kacper, Warzecha Julia, Bogdan Ewelina, Kołton Patrycja, Jarosz Kacper, Kosiba Karolina, Zielińska Julia, Szczęch Emilia.

Stypendium artystyczne otrzymali: Głód Izabela, Nowak Gabriela, Gierczyńska Amelia, Mach Amelia, Łachut Zofia, Beker Mikołaj, Jarosz Zofia, Łuszcz Zuzanna, Guła Gabriela.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów