You are here: Home Aktualności Nasza szkoła po raz drugi z certyfikatem ,,Szkoła Promująca Bezpieczeństwo"

Nasza szkoła po raz drugi z certyfikatem ,,Szkoła Promująca Bezpieczeństwo"

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa w Szczucinie  w ramach projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa po raz drugi otrzymała certyfikat ,,Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” na lata 2019- 2024. To honorowe wyróżnienie przyznawane  jest przez Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji na wniosek Zespołu Certyfikującego i  jest  efektem działań i inicjatyw podejmowanych przez szkołę dotyczących szeroko pojętego bezpieczeństwa uczniów i profilaktyki, a także stałego monitorowania procesów związanych z realizacją projektu ZPB.  Po uzyskaniu pozytywnego wyniku audytu w trakcie certyfikacji przeprowadzonego przez  Zespół Certyfikujący z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie nasza szkoła stała się posiadaczem zaszczytnego  certyfikatu na kolejne 5 lat. Uroczyste wręczenie  certyfikatu na ręce Pani dyrektor Beaty Dzięgiel  miało miejsce podczas sesji Rady Miejskiej w Szczucinie w dniu 30 października 2019 roku.

cer

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2020

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.