You are here: Home Aktualności Rajd rowerowy harcerzy

Rajd rowerowy harcerzy

28 września odbył się rajd rowerowy harcerzy pod hasłem "MIEJSCA PAMIĘCI W NASZEJ GMINIE". Rajd rozpoczął się pod Kwaterą Pamięci w Szczucinie. Trasa rajdu prowadziła do miejscowości Borki oraz Słupiec. Uczestnicy rajdu poznali miejsca pamięci naszej gminy oraz upamiętnili poległych i zamordowanych podczas II Wojny Światowej. Rajd zakończył się na placu targowym w Szczucinie, gdzie w tym samym czasie trwało „ Zakończenie lata”. Wszyscy uczestnicy rajdu mogli upiec kiełbaski na ognisku. Dziękujemy Radom Sołeckim Wschód i Zachód oraz Grupie Inicjatyw Młodzieżowych za poczęstunek i miłe zakończenie rajdu.

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2020

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.