W Centrum Edukacyjnym „Przystanek „Historia” IPN w Krakowie 7 czerwca 2019 rozstrzygnięty został konkurs na projekt edukacyjny „Kresy – polskie ziemie wschodnie w XX wieku”. Podczas finałowej gali jako pierwszy głos zabrał dyrektor Instytutu Pamięci Narodowej Pan dr hab. Filip Musiał, który pogratulował wszystkim udziału w tym przedsięwzięciu ,a następnie Pan dr Paweł Naleźniak (IPN Kraków, koordynator projektu) wygłosił wykład pt. „Wilno – wojna i okupacja 1939-1944”. Również zaprezentowano jedną z prac konkursowych, a następnie wręczono nagrody zwycięzcom konkursu.

Z naszej szkoły tytuł laureata uzyskały : Julia Gwizd kl VIIc, SP i Gabriela Twaróg kl VIIc SP oraz Kinga Bielaszka kl IIIb Gimnazjum i Kinga Dzięgiel kl IIIc Gimnazjum.

Wszystkim laureatom i opiekunowi gratulujemy!