You are here: Home Aktualności Nasi artyści w Piwnicznej

Nasi artyści w Piwnicznej

24-25 maja uczniowie naszej szkoły działający przy chórze Clave de sol doskonalili swoje umiejętności wokalne na wyjazdowych warsztatach, które odbyły się w Piwnicznej Zdroju. 3 dni spędziliśmy w cudownym Ośrodku Rekolekcyjno-Misyjnym, który wszystkim polecam piękne miejsce, super warunki i domowe jedzenie.Celem warsztatów było doskonalenie przygotowywanych utworów, które juz niebawem zaśpiewamy na scenie Filharmonii Narodowej w Warszawie, a następnie we Wrocławiu dogrywając płytę CD "Moniuszko śpiewany inaczej". To był wspaniały, pracowity, wartościowy czas spędzony razem, za który moim ukochanym chórzystom ogromnie dziękuje. Dziękuje serdecznie Stowarzyszeniu Bell Canto za pomoc w organizacji, oraz wspaniałym rodzicom-opiekunom.