You are here: Home Aktualności Wygrana Weroniki Karaś w XI Edycji Regionalnego Konkursu Języka Niemieckiego „FIT IN DEUTSCH”

Dnia 29 marca w auli PWSZ w Tarnowie odbyła się XI Edycja Regionalnego Konkursu Języka Niemieckiego ”Fit in Deutsch” zorganizowana przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie, Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego oraz Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego przy XVI LO im. Armii Krajowej. Konkurs objęty był Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa, Starosty Tarnowskiego, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie W konkursie brało udział 39 szkół podstawowych miasta Tarnowa, powiatu tarnowskiego, brzeskiego, dąbrowskiego, jak również z Bochni i okolic Krakowa, ponad 140 uczniów i uczennic na 3 poziomach językowych. Miło nam poinformować, iż nasza uczennica Weronika Karaś zajęła I miejsce w konkursie na poziomie językowym A1. Na 4 miejscu uplasował się również nasz uczeń Kacper Beker. Serdecznie gratulujemy!

wer