You are here: Home Aktualności "The Big Challenge" w naszej szkole

"The Big Challenge" w naszej szkole

3 kwietnia w naszej szkole przeprowadzono Internetowy Konkurs Języka Angielskiego "The Big Challenge". Uczniowie z klas 4-8 oraz klas 3 gimnazjum odpowiadali na pytania związane z kulturą Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii, a także sprawdzali swoją wiedzę z zakresu poznanych struktur gramatycznych i leksykalnych. Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki konkursu, które zostaną udostępnione szkolnemu koordynatorowi konkursu w maju. Trzymamy kciuki za naszych podopiecznych. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwali pani Iwona Łuszcz i pan Bogdan Raus.

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.