You are here: Home Aktualności Wyjazd na spektakl teatralny

Wyjazd na spektakl teatralny

20 lutego uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych uczestniczyli w spektaklu "Tajemniczy ogród". Była to sceniczna adaptacja klasyki literatury dziecięcej - lektury "Tajemniczy ogród" F. H. Burnett. Bohaterką była 10 - letnia Mary Lenox, która przybyła do  Anglii do swojego wuja. Jej pojawienie się w ponurym domu na wrzosowisku odmieniło życie wielu osób. Dzieci miały okazję obejrzeć wspaniałą opowieść o wielkiej przyjaźni, sympatii i miłości, która przezwyciężyła wszelakie trudności zarazem w relacjach między rówieśnikami jak i dorosłymi. Przedstawienie wszystkim się podobało. Na szczególną uwagę zasługuje przepiękna scenografia, która wzbogaciła przestrzeń sceniczną. Mamy nadzieję, że zasiądziemy na widowni jeszcze wiele razy.