You are here: Home Aktualności Magia w naszej szkole

Magia w naszej szkole

19 lutego w naszej szkole gościliśmy artystów Teatru Iluzji – Aleksandra Tkacza

Spektakl „tajemnice Iluzji” był adresowany dla dzieci i młodzieży. Program artystyczny w prosty i przystępny sposób wyjaśniał publiczności mechanizmy działania iluzji, oswajał dzieci ze sztuką. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z różnymi formami iluzji. Pokaz zawierał tradycyjne sztuki zręcznościowe, spektakularne iluzje oraz iluzje optyczne. Uczniowie aktywnie i twórczo brali udział w pokazie. Dzieci i młodzież odkrywali, że w iluzji tak naprawdę chodzi o naukę: od magnetyzmu przez matematykę do czytania w myślach. Sztuka iluzji dostarczyła miłych wrażeń. Było to zachwycające widowisko, pełne magii i tajemniczości!.

nagranie_1 ...

nagranie_2 ...

nagranie_3 ...

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.