You are here: Home Aktualności Walentynki w naszej szkole

Walentynki w naszej szkole

W dniu Świętego Walentego w naszej szkole samorząd uczniowski zorganizował „pocztę”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać słowa sympatii swoim koleżankom i kolegom mieli taką możliwość. W szkole pracowały dwa sztaby walentynkowe; jeden zbierał i roznosił pocztę w klasach I- VI, a drugi w klasach VII, VIII i III gimnazjum. Dodatkowo uczniowie, którzy w tym dniu założyli czerwone ubrania na prośbę SSU byli zwolnieni z pytania. Mamy nadzieję, że ten dzień w naszej szkole obfitował w same dobre emocje.

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.