W dniach 18 i 19  października 2018r w Szkole Podstawowej w Szczucinie miała miejsce wystawa  Centrum Nauki Kopernik ramach Programu „Nauka dla Ciebie” realizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Centrum Nauki Kopernik. Program „Nauka dla Ciebie” finansowany jest w ramach dotacji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W godzinach porannych  wystawę oglądali wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Szczucinie. Natomiast 18 października     w godzinach od 15.00 do 18.00 wystawa była dostępna dla mieszkańców Gminy Szczucin. W  skład wystawy  wchodziły interaktywne eksponaty oraz urządzenia i materiały, których zadaniem było zachęcenie odwiedzających do poszerzania wiedzy o zjawiskach zachodzących w otaczającym świecie. Swoja obecnością na wystawie zaszczycił nas Burmistrz Szczucina pan Andrzej Gorzkowicz, Kierownik Centrum Usług Wspólnych pan Adam Murczek. Kierujemy gorące podziękowania Grupie Inicjatyw Młodzieżowych na ręce pana Krzysztofa Kupca za zaangażowanie, współpracę oraz znaczącą pomoc w organizacji wystawy.

nagranie ...