22 czerwca 2018 r. to dzień długo wyczekiwany przez uczniów, bo właśnie wtedy zakończył  się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje. Uczniowie z naszej szkoły najpierw wzięli udział we mszy świętej w kościele parafialnym, a później w uroczystej akademii. Wyróżniono uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Dopełnieniem uroczystości były energetyczne piosenki w wykonaniu naszych artystów oraz humorystyczne scenki teatralne. Na zakończenie wychowawcy wręczyli świadectwa. Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie uzyskali oceny satysfakcjonujące, na miarę możliwości. Wszystkim życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.