21 czerwca w godzinach popołudniowych odbyła się uroczysta akademia z okazji ukończenia gimnazjum przez naszych uczniów. Wzięli w niej udział uczniowie i ich rodzice, wychowawcy, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Nastrój uroczystości był wyjątkowy. Był to czas podsumowania trzech lat nauki. Wielu sukcesów w przyszłości życzyli gimnazjalistom Burmistrz Andrzej Gorzkowicz i Przewodnicząca Rady Miejskiej Agnieszka Beker. Uczniom, którzy osiągnęli sukcesy, zostały wręczone przez fundatorów nagrody specjalne. Nagrodę Burmistrza otrzymał Karol Dulak, Prezesa Banku – Gabriela Dudek, Rady Miejskiej –Jakub Bukała, Dyrektora Szkoły – Wiktoria Lubacz, Rady Rodziców – Marcelina Dzięgiel, Rady Pedagogicznej - Jakub Krawczyk i Paulina Jarosz oraz Samorządu Uczniowskiego – Oliwia Jastrząb. Po oficjalnych uroczystościach uczniowie wzięli udział w zabawie. Po raz ostatni bawili się w swoim gronie. Życzymy wszystkim powodzenia w kolejnym etapie życia oraz dostania się do wymarzonej szkoły ponadgimnazjalnej.