W dniach 18- 20 kwietnia 2018 r. uczniowie z klas trzecich oddziałów gimnazjalnych przystąpili do egzaminu gimnazjalnego. W pierwszym dniu zmierzyli się z arkuszem z przedmiotów humanistycznych, w drugim z przedmiotów przyrodniczych i  matematyki , a w ostatnim dniu z języka obcego. Zadania sprawdzały w jakim stopniu uczniowie opanowali  wymagania edukacyjne określone w podstawie programowej. Jak co roku opinie co do stopnia trudności zadań są bardzo podzielone. Wszystkim naszym uczniom życzymy , żeby osiągnęli wyniki na miarę swoich możliwości i dostali się do wymarzonych szkół.