You are here: Home Aktualności Dzień Św. Walentego w naszej szkole

Dzień Św. Walentego w naszej szkole

Dnia 7 lutego Szkolny Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować Walentynki, a to dlatego, że właściwy termin tego sympatycznego święta wypada w czasie ferii. Starsi i młodsi uczniowie naszej szkoły pragnęli w tym dniu przekazać walentynkową korespondencję. Listy, czy też drobne prezenty: maskotki, słodycze… za sprawą przedstawicieli SSU trafiły do adresatów, którzy z radością odczytywali kierowane do nich słowa sympatii. Mamy nadzieję, że wszyscy obdarowani i także oczekujący miłych słów poczuli się wyjątkowo i już tęsknią za Walentynkami, które na pewno trafią do nich w następnym roku.

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.